В мережі з’явилась офіційна сторінка українського Почекуна

У соціальних мережах шаленої популярності набирає до недавнього часу невідомий персонаж, якого називають Ждун або Почекун.


Нещодавно мережевий мем створив власну сторінку на Facebook – https://www.facebook.com/pochekun про життя та пригоди в Україні.

На своїй сторінці Почекун пише про різні актуальні події, що відбуваються в країні, а особливо в її політичному житті. Тут можна зустріти Почекуна в компанії політиків, журналістів, поп-зірок, і навіть Гіві та Шерлока Холмса.

Почекун став настільки популярним в Україні, що в лютому 2017 року мер Дніпра Борис Філатов почав переговори з авторкою скульптури щодо встановлення пам'ятника Почекуну в Дніпрі. Скульптуру планується встановити поблизу міської адміністрації. Друга у світі скульптура Почекуна має бути виготовлена з бетону і мати висоту близько двох метрів.

Нагадаємо, що дивну істоту створила скульптор з Нідерландів Маргріт ван Бріфорт і присвячена вона пацієнтам, які довго очікують на прийом до лікаря. За задумом автора «Почекун» – це «моторошна і незвичайна помісь людини із слоном і комахою, без ніг, зате з людськими руками й безліччю складок, яка, здається, відображає сувору дійсність будь-якої події, що відбувається в нашому не надто райдужному житті».

Читайте також: Андрій Шевченко став героєм мемів в Італії. ФОТО

Оригінальна скульптура встановлена у медичному центрі Лейденського університету.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter