В столиці відкрився Центр обробки даних з відеокамер міста

Усього за два місяці, незважаючи на важкі погодні умови, було встановлено тисячі відеокамер. 3423 камери встановлено на об'єктах соціальної інфраструктури міста – школах, дитячих садках, поліклініках, лікарнях, музеях та театрах, ще 339 камери встановлено у центрі міста та на автомобільних мостах через річку Дніпро, а на головній площі столиці встановлена унікальна камера панав'ю з оглядом у 360 градусів.

Читайте також: Довелося розгойдувати вагон: як кияни рятували хлопця в метро

Завдяки функції розпізнавання державних знаків забезпечено можливість безперервного контролю транспортних потоків, пошуку викрадених автомобілів. Смарт камери мають свій, заздалегідь запрограмований сценарій інцидентів, при виникненні яких система автоматично інформує ситуаційний центр, що дозволяє забезпечити оперативну реакцію відповідних служб.

Читайте також: Учіть українську: три етюди про мову

Найближчою перспективою розвитку системи є встановлення ще 4000 смарт камер і включення в єдиний загальноміський комплекс вже існуючих систем відео спостереження, поступово забезпечивши покриття найбільш важливих для життєдіяльності міста об'єктів. Особлива увага приділятиметься питанням контролю за в'їздами в столицю.

Побудова системи "Безпечне місто" є потенційною можливістю для розбудови безпечної країни!

Ілля САГАЙДАК

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter