Ветерани АТО – це дійсно кошмар режиму!

Переглянула сьогоднішнє вечірнє відео Семенченка (воно на сторінці Штабу, звідти я його поширила сюди, попередній допис) і бачу: ветерани вибрали дуже влучну стратегію.
Проти такої стратегії режим дійсно безсилий: вони його висміюють, тролять (якщо ви дивилися попередні відео. то знаєте, про що я).
Вони переможуть.

Режим вже розпсихувався, робить помилку за помилкою, всі виступи спікерів режиму провальні.
Хто б зараз зняв рейтинг Порошенка, там либонь нуль повний, і ті 2% свої втратив, мабуть. Такі самі нульові рейтинги напевно і в його прислужників, довіра до його ланцюгових політологів. напевно. впала взагалі під плінтус.
І головне, ветерани – це дійсно кошмар режиму!

Читайте також: Коли вожді – крамарі

Це його нічна примара про "добровольці прийдуть – порядок наведуть", це саме те, чому Порошенко варив добровольців у котлах, спускав у саме пекло погано озброєних, не годував, вдягав так, щоб вони задубіли на морозі та зварилися на сонці, коротше, за клептократами прийшло те, чого вони боялися найбільше.

Читайте також: Население доходит до крайней точки отчаяния. Терпение лопнет, и прольётся кровь – Касьянов

Саме тому вони не можуть і пальцем торкнутися ані маленького депутата Семенченка, хоча обзивають його останніми словами, ані розігнати дуже маленький, незіставний по чисельності з Майданом загін блокувальників.
Владу Порошенка паралізувало зі страху.
А ветерани з них просто сміються.

Катерина БЕРЛІЗОВА

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter