Вибірковість правосуддя, або Чому нова поліція викликає роздратування

Шеф-редактор сайту КНК-Медиа Ірина Тиран повідомила про вибірковість правосуддя, яку демонструють нові поліцейські під час заборони паркування на вулиці Інститутській у Києві:

"Психологи, краще готуйте нашу поліцію. Бо на разі, вони крім роздратування, нічого при спілкуванні не викликають, навіть у людей лояльних, як я.

Ситуація. Вулиця Інститутська, прекрита для руху, там паркується маса машин. Шукаю місце, знаходжу одне-єдине. Підходить поліцейський, діалог:

– Тут не можна паркуватися

– Чому? Знаку про заборону немає?

– Знаку немає, а паркуватися не можна

– Поясніть, чому?

– Тут паркуватися не етично, тут люди гинули.

– А на Грушевського етично, там люди не гинули? Ну, добре, а чому претензії винятково до мене, поряд – припарковано ще кілька десятків машин. Їм етично?

– А я не не бачив, як вони припаркувалися…

Отак, стоїть кілька десятків машин, припарковані обабіч дороги, їм можна))) а мені не етично. Якщо вже з цієї точки зору підходити, то по всьому центру паркуватися не етично – людей вбивали не лише на Інститутській, Може, хтось це пояснить поліцейському.

Читайте також: Постанова поліції на місці вчинення правопорушення: аспект законності

А ще пояснить, що правосуддя не може бути вибірковим – який сенс погнати одну машину, якщо ще штук 40 стоїть, бо він не встиг побачити, як вони паркуються?

Читайте також: Янукович заганяє діючу владу в численні пастки – Власенко

А ви питаєте, чому нова поліція викликає роздратування)))".

Ірина ТИРАН

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter