Від ГПУ вимагають розслідувати корупцію у правлінні “Укрзалізниці”

Сьогодні, 16 січня, у Києві пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою розслідувати та припинити корупційні схеми у правлінні ПАТ "Укрзалізниця", повідомляє "Інформатор".

Представники організації "Національний спротив" заявили, що виступають проти діяльності "злочинного корупційного синдикату" у правлінні державної компанії-перевізника.

"Замість того, щоб проводити обіцяні реформи та боротися з корупцією, Войцех Балчун разом зі своєю командою з порушенням усіх правових норм, ігноруючи чинні закони України, виписують собі багатомільйонні премії. Члени правління влаштовують собі так званий "корпоративний рай" і називають це нормальною європейською практикою", – заявив спікер акції.

"Імітація реформ проводиться виключно для того, щоб приховати грабунок українського народу", – додав лідер організації Олексій Свинаренко. Також учасники пікету передали відкритий лист працівникам Генеральної прокуратури з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо того, що вбачають корупційними схемами у правлінні "Укрзалізниці".

Учасники заходу звернулися до Генеральної прокуратури та генпрокурора Юрія Луценка із закликом розпочати всебічне та неупереджене розслідування наявних фактів корупції та зловживання службовим становищем керівництва ПАТ "Укрзалізниця".

"Ми, активісти "Національного спротиву", звертаємося до Генеральної прокуратури України з вимогою негайно розслідувати корупцію в ПАТ "Укрзалізниця", що відбувається під керівництвом Войцеха Балчуна та його команди", – йшлося у зверненні представників організації.

"Інформатор" нагадує, що раніше пікетували головний офіс ПАТ "Укрзалізниця" з вимогою "припинити корупцію в державній структурі". Представники "Національного спротиву" принесли голові правління структури Войцеху Балчуну мішок грошей, апелюючи до невиправдано високих премій керівника та членів правління.

"Інформатор" пише, що члени правління "Укрзалізниці" створили графік-схему визначення обсягу премій для голови та членів правління за загально-корпоративними, системними та проектними показниками ефективності роботи до кінця 2017 року. За словами видання, загальний розмір максимальної премії для голови правління "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, заробітна плата якого становить 463 тисячі гривень, тільки за загально-корпоративними показниками може скласти понад 1 мільйон гривень – 1 840 000 гривень. У сумі потенційний бюджет виплат для всього керівництва ПАТ "УЗ", за даними "Інформатора", доходить до 31 460 000 гривень.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter