Відомий український піаніст написав композицію в пам’ять про Чорнобильську трагедію. ВІДЕО

Відомий український піаніст Євгеній Хмара написав зворушливу композицію до роковин Чорнобильської трагедії. Композиція має назву «Nocturne» та увійшла в мій третій студійний альбом White piano.

Читайте також: Вчителька з Лисичанська переклала пісню Pianoбоя українською мовою. АУДІО

"Саме з думками про подію, що сталася 30 років тому і створювалася ця мелодія. Вона була записана рік тому, до 30-ї, ювілейної річниці вибуху на Чорнобильській АЕС. Ідея створення цього ролика говорить про наступне: «Ніколи знову!» – це яскравий приклад того, на що здатний лише одна людина, на повну зміну всієї історії людства.

Читайте також: На фільм про загиблого Василя Сліпака збирають гроші

У місті дуже видно, як природа бере гору і щоб ми не робили, не створювали, не намагалися вбити природу, все одно природа візьме верх. Я вперше був у Зоні Відчуження і найстрашніше – це бачити напівзруйновані будинки, коли усвідомлюєш масштаб трагедії. Одна справа бачити все на картинках, а інше, своїми очима – це дуже вражає, особливий дух, атмосфера до мурашок. Ми повинні зрозуміти одне: від того, що ми робимо сьогодні, буде залежати наше завтра, завтра наших дітей і наступного покоління. Це вже сталося, час повернути назад неможливо, але побувавши хоч раз на цій території, повністю усвідомити, зрозуміти і не допустити – Ніколи знову!» – прокоментував Євген Хмара.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter