Військові підтримують, а “начальство на горі” тупотить ногами – нардеп про торгову блокаду Донбасу

Ветерани бойових дій на Донбасі почали третій етап блокади торгівлі з окупантами. Вчора, 25 січня, ветерани заблокували залізницю "Луганськ-Лисичанськ-Попасна" на ділянці "Гірське-Золоте", 12 поїздів і понад 700 вагонів виключені з процесу фінансування тероризму.

Сьогодні вранці народний депутат Семен Семенченко, який знаходиться разом з ветеранами АТО у місці блокади залізниці, повідомив, що ніч пройшла спокійно.

"Пара автоматних черг у лісопосадці "на переляк" всерйоз не сприймається. Представники майже всіх військових частин, що знаходяться поруч віддзвонили і висловили ветеранам свою підтримку. Генерали і "начальство на горі" матюкаються і тупотять ногами", – написав він усвоєму Facebook.

Також Семенченко повідомив, що на 10 годину ранку до місця блокади залізниці має з'їхатися керівництво Луганської області.

"Виявляється воно є! Напевно будуть вимагати від ветеранів віддати вантажні перевезення під "ефективний контроль" РФ. Це тепер так називається? Що хлопцям їм відповісти? Приймаються побажання…", – написав Семенченко.

Пізно вночі Семенченко також писав про те, що була вчинена спроба прорвати блокаду вантажним потягом, який з підконтрольної Україні території намагався протягти 56 вагонів на окуповану територію.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter