Вінницький мент оштрафував бабусю на 12 тисяч за торгівлю яблуками. ВІДЕО

Кажуть, що справедливість є і за неї варто боротися. Схоже, що ми таки вибороли собі справедливість: тепер ця безтілесна філософська абстракція обросла м'ясом, одягнула гарний костюм, відростила собі друге підборіддя і матеріалізувалася в Порошенка і апостола його – Гройсмана.

Ось ця вінницька шоколадна парочка – це і є «справедливість» нашого сьогодення у всій своїй красі.

Читайте також: Урядова профанація пенсійної реформи, або Чому нема сенсу підвищувати пенсійний вік

Вінниця – то є сьогодні щось таке сакральне, як Донецьк при Ядуковшику. Кажуть, що тепер з Вінниці кадри стікаються фекалійними потоками в Київ, зливаючись з залишками закам'янілих донецьких кадрових екскрементів, відкладених ще Ядуковшиком у владник кабінетах. І це утворює гнилу суміш, яка своїми міазмами отруює тіло України.

Довго Україна цього паразитизму не витримає – надто ослаблений національний імунітет радянською владою.

Україна цього не витримає, якщо буде мовчки спостерігати за паразитами і сподіватися на якесь чудо: наприклад, пробудження совісті у паразитів чи ще яку химеру.

Тому що паразити – це такі організми, що плодять собі подібних і зжирають все навкруги.

Для наглядності – ось вам представник вінницького штаму паразитуючих бактерій, який безпроблемно існує в поживному бульйоні «мусарня оновлена»; такий собі головний інспектор Вишневський.

Вінницький мусор Вишневський, як і будь-який мусор (хоч той же Аброськін), він весь – від портупеї до кокарди – за закон. А закон в наших палестинах – це штука серйозна, тяжка і тупа. І в умілих руках цей предмет взагалі може бути смертельно небезпечним. І вінницький мусор Вишневський наглядно нам демонструє, наскільки плавно і непомітно питання «смертельності» може перетікати з алегорично-умовних сфер в реалістичний світ паразитів.

Читайте також: Гройсман хвастается тем, что половина населения страны – бедные люди

Значить, фабула така:

Вінниця, пані Паненко – 42 року народження; 37 років стажу на фабриці і, як закономірний результат – заслужені 1382 повноцінні гривні пенсіону від земляка Гройсмана. Здавалося б – живи і радій!

Але пані, окрім жирного пенсіону від Гройсмана, мала ще й другу групу інвалідності, а тому мусила купувати ліки. Для цього вона зайнялася незаконним бізнесом – продавала яблука неподалік своєї хати. Отут її й застукав сумлінний мусор Вишневський. І склав акт.

І тепер інвалід другої групи, пані Паненко Надія Михайлівна, винна державі 10 880 гривень. Ще раз напишу буквами: пенсіонер, інвалід другої групи, за торгівлю не краденими, своїми яблуками, при пенсії 1382 гривні, отримала штраф десять тисяч вісімсот вісімдесят гривень. Ця сума у неї і вираховуються з пенсії щомісячно по 20%. Скільки залишається на руках – можна порахувати.

Мені немає чим це все коментувати. Звертатися ж до цієї мерзоти зі словами докори абсолютно не бачу сенсу. Немає таких слів, які були б здатні переформатувати свідомість смертельно небезпечного паразита в людину.

У всякому випадку я таких слів не знаю.

Тому тут не потрібне бездієве моралізаторство, а потрібен чіткий обдуманий діагноз: як лікувати цей смертельно небезпечний паразитизм на тілі України. Бо самі вони не зупиняться.

Олег СИНЯКЕВИЧ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter