Влада готує масштабну аферу з державними землями – експерт

Фінансовий експерт, керівний партнер компанії «Capital Times» Ерік Найман у коментарі ГолосUA заявив, що після націоналізації «ПриватБанку» влада готує приватизацію державних земель.

«Відразу після найбільшої афери в історії України – націоналізації «ПриватБанку» – готується ще більш масштабна афера: приватизація державних земель», – запевнив фінансовий аналітик.

Він пояснив, що суть афери полягає в тому, аби спочатку продати державну землю без запуску реального ринку землі (для бізнесу і людей ринок відкриють лише на другому етапі 2019 року). За словами Наймана, це означає продати землю дешево.

Потім, після запуску реального ринку, землю перепродадуть уже за високими цінами.

Читайте також: Порошенко планує продавати землю вже у 2017-му році, не дивлячись на мораторій, – Юлія Тимошенко

«Хто на цьому заробляє? Таким чином було приватизовано майже всі великі підприємства в Україні», – підкреслив експерт.

«Я – за ринок сільськогосподарських земель в Україні. Але спочатку слід запустити вторинний ринок для бізнесу і людей. Отримати реальну оцінку землі (в рази дорожче, ніж планується у «прихватизації»). Тільки після цього починати продавати державну землю», – наголосив фахівець.

Читайте також: Депутати Порошенка лобіюють розпродаж сільськогосподарської землі – Івченко

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ринок землі пропонується відкрити у два етапи – з 2017 року слід почати торгівлю державними землями сільськогосподарського призначення, а з 2019 року дозволяти українцям торгувати такими землями.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter