Волноваські правоохоронці затримали розвідника з теоретичного батальйону “Восток”

Волноваські правоохоронці затримали розвідника з теоретичного батальйону "Восток"

Хлопець разом з сотнею добровольців воював у Широкіному проти української армії. Повернувшись додому, колишній бойовик був затриманий поліцейськими. Про це повідомляє Волноваський відділ міліції Донецької області.

В кінці 2014 року 20-річний мешканець Костянтинівки поїхав до РФ на заробітки, дізнавшись про відбір до військових угрупувань ДНР хлопець, не вагаючись, відправив свою кандидатуру.

У лютому 2015 року його та ще сотню добровольців розвезли по різним місцям дислокації: Донецьк, Старобешеве та Широкіне.

Новобранець пройшов учбову підготовку та був зарахований до розвідувальної групи батальйону "Восток". Отримавши позивний «Савик» та необхідне екіпірування, приступив до несення служби.

Читайте також: "Доброволец с Урала": в сети появилась информация о смерти еще одного террориста "Сомали". ВИДЕО

Бойовик здійснював контрольно – пропускну діяльність на блокпостах траси Маріуполь – Новоазовськ. А вночі, знаходячись на позиціях терористів, розвідник слідкував за переміщенням техніки українських військових, які знаходились поблизу Виноградного.

У червні 2015 року, знаходячись на посту, хлопець отримав серйозну травму та покинув лави бойовиків. Подався до РФ, а саме до Твері, однак, загубивши документи, був змушений повернутися до України.

Читайте також: "Время до войны было лучшим в моей жизни", – жительница Луганска

Майже відразу бойовика, на якого до цього моменту було вже зібрано достатньо доказів та оголошено у розшук, затримали правоохоронці.

Стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ст.260 "Створення непередбачених законом збройних формувань або участь в них" Кримінального кодексу України. Наразі Волноваські правоохоронці направляють справу до суду.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter