Володимиру Паніотто – 70 років

Сьогодні виповнюється 70 років з дня народження визначного українського вченого, професора, доктора філософських наук Володимира Паніотто.

Широкому українському загалу, вченим, суспільствознавцям, політикам і підприємцям Володимир Паніотто відомий перед усім як співзасновник унікального науково-практичного закладу – Київського Міжнародного Інституту Соціології. Для багатьох політичних, громадських, комерційних та благодійних організацій КМІС, під керівництвом Володимира Паніотто, став незамінним партнером у дослідженні українського суспільства як середовища реалізації політики, соціальних та підприємницьких проектів.

Професор В. Паніотто є співавтором наукової методики національних екзит-полів, які стали потужним суспільним інструментом протидії фальсифікації на виборах, іншими словами – механізмом досягнення максимально наближеного до правди результату виборів президентів та народних депутатів України. Це, без перебільшення, є визначною суспільною заслугою. Також сьогоднішньому ювіляру величезною мірою належить і заслуга створення інтелектуально-наукового середовища молодих вчених-соціологів, центром гуртування якого став КМІС.

Завдяки можливостям наукової самореалізації у проектах, якими керує В. Паніотто, чимало перспективних фахівців залишилися працювати в Україні. КМІС є важливим партнером українських і закордонних засобів масової інформації, які завдяки його дослідженням мають змогу максимально об'єктивно інформувати свої аудиторії щодо явищ та процесів в українському суспільстві.

Редакція UAINFO, приєднуючись до численних вітань шановному професору Володимиру Паніотто щиро бажає ювіляру подальшої реалізації наукових задумів та ідей, наснаги та невичерпного припливу творчих сил. І нехай КМІС процвітає надалі, попри буремні обставини українського буття!

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter