Вшанування волонтерів Приазов’я

"У Маріупольському Центрі цивільно-військового співробітництва вшанували волонтерів Приазов'я",- про це повідомляє у мережі Facebook Прес-центр штабу АТО

Небайдужих серцем маріупольських волонтерів вшанували у день Старого Нового року у Маріупольському центрі цивільно-військового співробітництва.
– Відчуття великої родини особливо притаманне волонтерам прифронтового Приазов'я. Їм близькі та зрозумілі нагальні потреби захисників України. Адже лише два десятка кілометрів відділяють містян від лінії фронту, – наголосив під час церемонії нагородження волонтерів начальник групи морально-психологічного забезпечення ОТУ «Маріуполь» підполковник Ярослав Пістун. – Заохочувальні відзнаки України «За сприяння Збройним Силам України» та Почесні Грамоти Міністерства оборони України, якими сьогодні заслужено відзначені приазовські волонтери, є проявом високої шани та щирої вдячності за ваш внесок у справу наближення нашої Перемоги, – додав офіцер.

Читайте також: Поразка, яка навчає

Місце проведення нагородження також було обрано невипадково. На думку начальника групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» капітана 2 рангу Максима Єршова, центри цивільно-військового співробітництва об'єктивно стають осередком координації зусиль військового командування та представників громадськості, і зокрема його «передового загону» – волонтерів.
– Щодня, перебуваючи на «нулях» та у населених пунктах, що поблизу лінії зіткнення, ми намагаємося вирішити численні проблемні питання. І без допомоги волонтерів нам не обійтися. Вони надають допомогу не «за рознарядкою з гори», а за покликом серця, – переконаний керівник групи ЦВС ОТУ «Маріуполь».

Читайте також: 5 стадий принятия дембеля

Волонтери – народ діловий за визначенням, тому навіть церемонію нагородження використали як нагоду обговорити кроки спільної роботи та перспективи співпраці з військовими. Відома волонтерка Ірина Гаврікова зазначила, що зараз вона дійсно, вже не тягає тонами продукти та інші вкрай необхідні речі на передову, як це було у 2014-2015 роках, але на її адресу й досі щоденно надходять десятки повідомлень з проханням по допомогу. І волонтери продовжують перейматися питаннями забезпечення Української армії, організовувати та надавати різноманітну допомогу – від матеріально-технічної до правової.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter