Вже немає сумнівів, що Фірташа видадуть США, – блогер

Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що останнім часом українцям не варто скаржитися на брак гарячих новин.

Гадя Хавченко спробувала підняти на бунт проти "злочинної влади" вояків в АТО. Ну, не дивно. Дивно, що не отримала прикладом у табло. Хлопці звідти кажуть, дуже кортіло, але пожаліли ідійотку. Цього разу.

Читайте також: "Марионетка отправилась за собственными марионетками. Мерзко", – блогер о Савченко

Гадя Хавченко після цього рвонула до Захарченко в Донецьк? Теж не дивно. Вона останнім часом з Донецька і Москви не вилазить. Дивно що кремлівські політтехнологи вважають таку поведінку тупої алкоголічєской істоти такою, що приваблює "уставших от войні хахлов".

А от рішення австрійського суду по Фірташу дещо здивувало. Здивувало своєю швидкістю.
Отже, Фірташа випустили з-під варти, відібрали закордонний паспорт і приписали не залишати своєї вілли.

Що це значить? Арешт було здійснено на запит Іспанії. Якщо Дмитра Васильвича випустили, не взявши додаткової застави, а залишивши ті 125 лямів євро, якими він відкупився від сидження у камері на запит ФБР, це означає, що його видадуть США. Вже без варіантів.

Читайте також: Фирташа выпустили из-под стражи

Відповідно, чергової багатомісячної епопеї в разі потрапляння Фірташа до Іспанії, не буде. На Дмитра Васильовича в скорому часі співробітники ФБР одягнуть красиві браслети, посадять у "Боїнг" і економ-класом повезуть відбувати 50-річний термін з конфіскацією.

Або 5-річний, якщо Дмитро Васильович погодиться свідчити проти Володимира Володимировича та його українських холуїв.
Але… Але боюся, йому можуть прислати з Москви блискучий китайський термос з ексклюзивним елітним чайком…

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter