”Вже завтра вдень морози почнуть відчутно слабшати”, – синоптик

10-те лютого у найближчій синоптичній перспективі днів так на 5-10 стане історичним днем. Саме днем, бо якраз у денні години оці ненажерливі люті морози нарешті почнуть підтискати хвоста і відступати.

Протягом завтрашнього дня температура повітря вже покаже більш-менш притомні градуси, очікується, уявіть собі, -4-10 градусів. Навіть не хочеться деталізувати, так це приємно звучить. Ще раз -4-10. Звичайно, метеорологічні «білі ворони», Закарпаття та Крим покажуть вищі градуси. В Ужгороді до +3, у Ялті близько нуля.

Читайте також: У Київраді виділили землю під будівництво Музею Революції Гідності

Можливо, трохи більше щипане за ніс завтра Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький – до мінус 10 градусів.

Ці оптимістичні завтрашні градуси можна вже починати святкувати додатковими чаями та кавою. Проте не забуваємо, що найближча ніч захоче відігратися з-за банальної метеозаздрості, що її влада слабне, тому покаже сильні морози.

Вночі ще очікується -12-17, на сході до -16-18, можливо десь ще вискочить -20.

У Києві найближча ніч також ще затуманить нам голову, що ніби зима – вічна. У столиці ще й завдяки проясненням ймовірно аж -15-17 градусів.

Читайте також: 5 заборонених українських письменників радянських часів

Але ось вже завтра вдень морози почнуть відчутно слабшати, не припинятися, а саме слабшати і у Києві можна буде навіть висунути носа із трьох обертів шалика, -6-8 градусів. Так що розлючений лютий – бебебе.

Це не означає, що треба вже вискакувати із пуховиків та шуб у підстрелені коротенькі курточки, адже температура із мінусом потриває, проте, сподіваюсь, що оці -20-26 вже починають оформляти собі пенсію.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter