Я чув пониклий голос мами… Порошенко і Гройсман влаштували людям пекло – блогер

Мій батько народився у 1947-му році у невеличкому селі Канівського району Черкаської області! Він єдиний з багатодітної сім'ї, хто отримав вищу освіту. 40 років керував будівництвом енергетичних об'єктів, у вересні 1986-го будував лінії електропередач за декількасот метрів від 4-го енергоблоку ЧАЕС. В 2009-му у віці 62 років батько вийшов на пенсію і відкрив СПД, надаючи послуги з проектування та будівництва малих електроустановок.

Зараз з батька знімають 16% з пенсії, оскільки він вважається ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРОМ. Наразі він отримує 2 309 грн на місяць.

Читайте также: Гройсман объявил войну сам себе – эксперт

Мама, єдина дитина в сім'ї, виросла без батька в глухому селі Вінницької області. З третього разу поступила в Київ на економічний факультет в 1971-му році. Пройшла трудовий шлях від рядового економіста до керівника економічного підрозділу великого підприємства ПАТ "Черкасиобленерго". В 2012-му році у віці 60 років вийшла на пенсію.

Отримує пенсії 4 397 грн на місяць, з яких вираховують податок за те, що вона вища 2-х прожиткових мінімумів. При цьому має хворобу суставів та інвалідність ІІ групи.

Вчора, розмовляючи з батьками, серце кров'ю обливалося, коли чув поникший голос мами. Каже, що життя перетворилося в виживання через ціни та таку політику.

Порошенко і Гройсман!!!

Читайте также: "Отсутствие инициативных граждан – это мечта нынешней украинской власти", – эксперт

Ви влаштували пекло на землі! І об'явили всіх, хто з вами не згоден, КЛАССОВИМИ ВОРОГАМИ!!!

Так! Я ворог вашому класові – класу БАЗАРНИХ ТОРГАШІВ!!!

Прийде час і земля горітиме під вашими ногами! Нікуди ви не сховаєтеся – ні в Іспанії, ні в Ізраїлі!!!

ДОПОКИ ЖИВІ МИ – УКРАЇНЦІ!!!

Олександр ТРОХИМЕЦЬ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter