”Я мрію про час, коли співатиму хлопцям лише теплі пісні про кохання “, – Тарабарова

Світлана Тарабарова: "Я мрію про час, коли співатиму хлопцям лише теплі пісні про кохання ".

Неофіційний гімн воїнів АТО «Повертайся живим!» знов лунав у Маріуполі у виконанні авторки пісні, відомої української співачки Світлани Тарабарової. Її концерт відбувся наприкінці тижня за сприяння адміністрації маріупольського ПК Металургів.

Читайте також: Гра в патріотів – кому це вигідно

Втім, концертом ця зустріч була лише за назвою. Півтори години суцільного драйву та позитиву нікого не залишили байдужим. Адже Світлана так заряджала кожного глядача своєю життєвою енергією, що всідити на місці було просто неможливо. Її пісні – і сумні, і запальні, і глибоко ліричні, і по-справжньому патріотичні лунали цього вечора для захисників Маріуполя.

Читайте також: Cепаратистку, напавшую на бойца АТО, выдворяют из России

– Війна – це біль людей. Біль і несправедливість, адже втрачаємо ми зазвичай найкращих. Та війна – це і людяність. Вона змінила мене, мою родину і наше ставлення до країни, – каже Світлана, – війна змінила і мою творчість. Незважаючи на те, що свій альбом «Повертайся живим! Хочу жити без війни!» повністю присвятила нашим захисникам, я мрію про час, коли співатиму хлопцям лише теплі пісні про кохання.

Прес-центр штабу АТО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter