”Я зробив усе правильно”, – Пашинський

Народний депутат Сергій Пашинський прокоментував свої дії під час сутички у лісі 31 грудня 2016 року. Ось що він пише на своїй сторінці у "Фейсбук":

"Сьогодні на 11 годину йду на допит в прокуратуру щодо сумновідомого інциденту, який відбувся перед Новим роком. Хочу сказати наступне:

Я, як ніхто інший, зацікавлений в об'єктивному та публічному розслідуванні цієї ситуації. Тільки об'єктивне розслідування, проведення слідчих експериментів та експертиз зможуть розвіяти брехню, яку вкидає нам в інформаційний простір з-за «поребрика» всяка нечисть і яку, на жаль, «корисні ідіоти» з великим ентузіазмом розповсюджують у нас.

Читайте також: Як ми повернемо Донбас, коли у нас немає правосуддя? – політолог

Друзі запитують, чи вчинив би я так само, якби ця ситуація повторилася, враховуючи ту кількість бруду, яка вилилася на мене за останній тиждень?

Скажу так. Кожного року в Україні скоюються сотні вбивств, тисячі випадків нанесення важких тілесних ушкоджень, 80 % з них – у стані алкогольного сп'яніння. Але це ще не все. 2/3 цих злочинів скоюється не з метою пограбування чи помсти, вони є виключно хуліганством. Щороку тисячі людей потерпають від п'яних хуліганів.

Читайте також: Про Пашинського і п'яне бидло на дорогах

І якщо хоча б 5% таких «хімікусів» будуть знати, що на спробу насильства вони можуть отримати адекватну відповідь, і це їх зупинить, а я вірю, що так і буде, то я зробив усе правильно. Не як народний депутат, а як громадянин, чоловік і батько своїх дітей"

Сергій ПАШИНСЬКИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter