Ядерна загроза непередбачуваного північнокорейського режиму

У ніч на неділю, 12 лютого, уряд Північної Кореї провів чергові випробування балістичної ракети, зазначає у своэму блозі на "Новому часі" військовий експерт Микола Сунгуровський. Японія, США і Південна Корея зажадали у зв'язку з цим скликання Ради безпеки ООН.

Читайте також: У КНДР завершують розробки міжконтинентальної ракети

Наявність у Північній Кореї ядерної зброї – факт сам собою досить неприємний. А наявність у неї носіїв цієї зброї робить країну прямим джерелом ядерної небезпеки.

Мета режиму КНДР – заявити про те, що вони є суб'єктом, з яким потрібно рахуватися. Особливо це стосується взаємин зі Сполученими Штатами.

Все залежить від того, яким радіусом ураження володіють північнокорейські ракети. Досі в них були вдалі випробування ракет середньої дальності, а міжконтинентальних – невдалі. Крім того, вони робили спроби вивести на орбіту супутники. Ракети, призначені для запуску супутника, могли бути використані, зокрема як носії ядерної зброї.

Що ж до останнього випадку, то ракета пролетіла, за повідомленнями, 500 кілометрів. Це не говорить про межу дальності. Якщо вона була виведена на геостаціонарну орбіту, то це вже міжконтинентальна ракета. Тобто всі, хто потрапляє в цей радіус, можуть бути стурбовані. Непередбачуваність північнокорейського режиму робить непередбачуваною і його ядерну зброю.

Читайте також: "Сітка" Кім Кі Дука: які великі теми порушує трагічна історія маленької людини

Тривають складні шестисторонні переговори з денуклеаризації Корейського півострова. Загалом усі країни, які можуть потрапити в радіус ураження ядерної зброї Північної Кореї, намагаються вирішити цю проблему. Правда, поки що без особливих успіхів.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter