Як “регіонал” із Закарпаття “реформував” новорічну сільську ялинку

Нещодавно була для вас надихаюча історія про молодого голову села Артема. А це вам для балансу. Корочє кажучи, у одному селі новий-старий голова – регіонал. Ага, на Закарпатті, там регіоналів люблять і колишніх не буває.

І от котрий рік поспіль усі сміються саме з цієї сільської ялинки. Село то велике, гроші на щорічне встановлення нової ялинки витрачаються теж немаленькі, а вона стає все меншою і меншою, хоч село і в Карпатах серед гір, щодня по центральній дорозі проїжджає по кілька десятків лісовозів з вирубкою, але ялинки для села не знаходять. Але цього року гірлянди повісили ще й так, що вони нагадували дітворі пісюна. Може то вони і вішали, хто там вже розбереться.

І почали вони селфі виставляти на вконтактіку, і покотився по цілому Закарпаттю голосний сміх з постами і репостами, почали діти називати один одного "ти як та сільська йолка", а почалося це з групи села у тому ж таки вконтактє.

Читайте также: Засніжені дороги паралізували рух автівок на трасах Київ – Чоп та Мукачево – Рогатин. ФОТО, ВІДЕО

І відчув сільський голова, що час реформ настав. І як ви думаєте, що він зробив? Почистив дороги чи тротуари, на яких можна вбитися? Вкрутив лампочки в ліхтарі по темному селу? Чи змінив ялинку на нормальну? Ні. Викликав батьків адміністратора групи Вконтакте в сільраду, примусив усьо то повидаляти, а ялинку виключив з електромережі, аби ся не сміяли. Та й за два дні без електрічєства перевісив гірлянду (думаю, що вже власноруч) і включив обратно. Тепер ялинка в цьому селі реформована. Подивіться, яка красіва.

У цьому селі мешкає 10 тис, на останніх виборах за голову села проголосувала лише 1 тис, решта на заробітках, їм ніколи. На наступних місцевих виборах хочу допомогти кільком нормальним людям, що живуть у селах, очолити свою маленьку батьківщину. Думаю, це буде весело і результативно. Тоді новорічні ялинки будуть з року в рік тільки рости, бо прикрашають нормальні люди живі, а не зрубані йолки. Тоді в села з'являються і майданчики, і світло, і дороги. Допоможіть і ви, якщо знаєте як, кому і чим.

Читайте также: Москаль дорікнув Насірову за роботу нового керівництва митниці на Закарпатті

Богдан ЛОГВИНЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter