Як усіх нас зробили співучасниками фінансування окупанта. ІНФОГРАФІКА

Пригадайте, нам багато розповідали про те, щоб бути незалежними від вугілля з ОРДЛО, треба підняти ціни до світового рівня, і тоді ми зможемо купувати вугілля на світовому ринку, а не з окупованих територій. Стрімке зростання цін на комунальні послуги мало стати ціною енергетичної незалежності.
Зараз блокада торгівлі з окупованими територіями показала, що й ніхто не збирався відмовлятися від вугілля з копанок ОРДЛО, ані від інших товарів, купівлею яких ми фактично фінансуємо окупацію.

Читайте також: Арифметика войны: угольный бизнес Ахметова
Торгівля з окупантом є аморальною за визначенням, але до цієї ситуації навіть не можна застосовувати категорії моралі. Тому що ми з вами – кожен з нас! – сплачуючи рахунки за опалення та енергію, здешевлюємо окупанту утримання окупованих територій. Бо зрештою, ми самі оплачуємо купівлю вугілля з ОРДЛО!
Влада зробила кожного українця співучасником торгівлі з окупантом. А окупант – дозволив окупованому населенню сплачувати в рази менше за тепло та енергію.

Читайте також: Обратная сторона войны. Кто гоняет угольные эшелоны в Украину
Парламент має ухвалити законопроект «Про тимчасово окуповану територію України», який визнає Росію окупантом та забороняє торгівлю з окупованими територіями.

Бо інакше, ми з вами й надалі будемо оплачувати «щасливе» життя «народних республік».
Дивіться інфографіку-порівняння середніх цін на тарифи за тепло та електроенергію в Україні та на окупованих територіях.
Для жителів ДНР-ЛНР тарифи нижчі в 2-6 разів!!

Victoria Voytsitska

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter