ЯК ВАМ ЗАЯВОЧКА? ТУКА: нардеп має заробляти мінімум 3 ТИС. ДОЛАРІВ

Дивлюсь, на 112-му знову іде дискусія щодо зарплати нардепів.

Належу до тієї, можливо, невеликої кількості людей, які вважають: дешева влада надто дорого коштує.

З моєї точки зору, нардеп має заробляти мінімум 3000$. Прошу не змішувати з існуючою якістю роботи обранців.

Разом з тим, мене відверто смішать ті обранці, які апелюють до рівня зарплати членів КабМіну: мовляв, міністри отримують вдічі більше, ніж ми.

По-перше, якби міністри працювали так напружено, як нардепи, то Кабінет Міністрів, як інституція, вже б припинив своє існування.

По-друге: скільки нардепів подали свої кандидатури в нові директорати, в яких керівники будуть мати зарплату вдвічі більше міністра? Мабуть, не помилюсь, коли скажу: жоден нардеп цього не зробив.
Тому, панове, не треба лукавити.

Разом з тим, вважаю за неприпустиме мати «дешевий» парламент: бідною людиною легко маніпулювати.
Так, гідна зарплата не вплине суттєво на якісний склад ВРУ. Проте, вживаючи математичні терміни, це не «достатня», але «необхідна» умова.

Доречі, низький рівень зарплати чиновників – вагома причина того, що переважна більшість тих порядних людей, які, на хвилі Майдану, пішли з влади. Самодостатні порядні люди не стали втягуватись в «схеми-теми», а працювати за 300-600$ вони не схотіли.

В ідеалі, я б бажав бачити високооплачувану ефективну владу з персональною відповідальністю, а не дешеве безвідповідальне колегіальне владне суспільство.