Як вінницькі урядовці вирішили Біблію переписати

Один університетський колега переслав мені минулорічну статтю про зміст соціальної політики уряду Гройсмана. У ній земляк і друг Гройсмана Андрій Рева, називаючи себе правдивим послідовником Ісуса Христа, докладно пояснює "затурканим і темним християнам" як Месія справедливо, тобто ВИБІРКОВО Й АДРЕСНО, нагодував 5 тисяч людей 5-ма хлібами.
Як відомо, про це диво від Ісуса найбільш детально оповідає Матфей:

"Як настав вечір, приступили до Нього ученики Його і кажуть: місце тут пустинне і час уже пізній; відпусти людей, нехай підуть у селища і куплять собі що їсти. Ісус же сказав їм: не треба їм іти, дайте ви їм їсти. Вони ж кажуть Йому: у нас тільки п'ять хлібів і дві рибини. Він сказав: принесіть їх Мені сюди. І звелів народові возлягти на траву і, взявши п'ять хлібів і дві рибини, підняв очі на небо, благословив і, переломивши, дав ученикам хліби, а ученики – народові. І ЇЛИ ВСІ І НАСИТИЛИСЬ; (виділено мною) і набрали залишків дванадцять повних кошиків…"

Читайте також: "Якщо нічого не купувати, то й ціни нормальні", – Гройсман

Тут ще одна біда з адресністю від Реви і нібито від Ісуса. Традиційно для того часу автори Євангелій та й Матфей, кажучи про 5 тисяч людей, не рахували жінок і дітей…
Прохання до уряду Гройсмана: показуйте як управляти країною, не переписуючи Біблії!

Микола ТОМЕНКО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter