”Якби НЕ війна” – до Харкова приїхала фотовиставка, присвячена бійцям АТО. ФОТО

До Харкова з Києва приїхав волонтерський фотопроект "Якби НЕ війна", присвячений бійцям АТО.

Організатори розбили експозицію на кілька тематичних блоків: матері і сини, воїни і їх подруги, загиблі герої. Ідея – показати, що було б, чим займалися всі ці люди, які були змушені піти захищати Україну, замість того, щоб спокійно жити мирним життям.

"Волонтери київського військового госпіталю зібралися разом і рік тому почали з того, що показали дівчат, якими б вони були, якби не були військовими. Потім продовжили проект, знімали воїнів, записували їхні спогади про війну і мирне життя. Крім фотовиставки, ще вийшла книга, де представлені не тільки знімки учасників проекту, але і розповідаються їх історії", – говорить Марія Андреас, співорганізатор заходу в Харкові.

Читайте також: Не даймо сліпій ненависті запанувати над нами. Виклики для українського суспільства

На відкритті волонтери розповіли історію ініціативи та показали фільм про те, як все починалося. Одна з творців проекту Олена Белячкова провела екскурсію для відвідувачів виставки. Прийшли на презентацію і ветерани АТО, в тому числі кілька учасників фотопроекту.

"Ми не були впевнені, що нам вдасться показати виставку десь ще, крім Києва. Але зараз у нас вже більше 20 міст по всій Україні, де нас чекають, в тому числі на Донбасі. І ми раді, що люди побачать і почують ці справжні, реальні історії. Про це потрібно знати і пам'ятати", – розповідає Юлія Волкова, ідеолог і організатор "Якби НЕ війна".

Читайте також: Парламент зробив крок назустріч створенню Музею Революції гідності

Фотопроект виставляється в галереї "Бузок" (праве крило ХАТОБу) і пробуде в Харкові до 23 лютого. Вхід вільний.

НАКИПЕЛО

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter