Які водійські екзамени раз на 5 років? Це перекручуваня важливої теми – активістка

При всій моїй "любові" до Дєєвої, заступниці міністра МВС, мене вводять в ступор оті заголовки в медіа про те, що ми маємо раз на 5 років здавати водійські екзамени.

Люди, ну перш ніж писати оцю фігню, ну хоч в питанні розберіться якось, чи що? Які екзамени раз на 5 років?!

Читайте также: Автопротесты: украинцам не дают покупать машины по доступной цене – юрист

Я ось теж спочатку піддалась загальному психозу, а потім трохи полистала Інтернет. Сама Анастасія досить ясно про це пише:
«Сьогодні національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви нормами мають будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров'я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам. До речі, категорії транспорту також будуть переглянуті».

І де тут про екзамени, яких так всі злякалися? Зміна посвідчення через розумні терміни з проходженням медичної комісії. Невже це не треба робити? Моє водійське посвідчення видане в 1999 році. За кордоном, був випадок, його довго крутили в руках і запитували, що це таке? І на фото я там схожа лише умовно. І, до речі, якщо ви водите авто в окулярах, то на фото ви маєте бути в окулярах. У вас зараз так?

І що поганого, що водії, які зайняті пасажирськими перевезеннями, будуть проходити детальне медичне обстеження?

Про хабарі, домовленності та інше – це не до мене. Я про нормальну ситуацію в нормальній країні з нормальними людьми.

Читайте также: После уплаты налогов и пошлин в Украине, иномарка подорожала в шесть раз. ФОТО

І ще одне. Те, що викликало у мене особисто несприйняття призначення Дєєвої. Відсутність комунікації. Людина, яка прийшла з комунікацій, не вміє з цим працювати. І це печалька. Пост в ФБ з приводу оцих 5-15 років – і все? Ви серйозно? І нікого не хвилює безумства з приводу перекручуваня і домислів справді важливої теми?

Окремий "привіт" ЗМІ з цього приводу. Ви ж не знаєте, правда, що іноді 10 хвилин читання документу допомагає прийти до тями ще до написання дурного тексту?

Зоя КАЗАНЖИ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter