Які вожді, такі й результати, – блогер

Дивлюся я на потуги шахрая Насіння, напівбожевільного Коханівського та Єгорка Соболєва з обличчям кота, що ходить навкола глечика із сметаною; дивлюся на Черговий Майдан-666, зі стандарною кількістью учасників у 300 "спартстаканців" і раптом все розумію.

Розумію, чому вони стандартно виводять по 200-300 осіб – не більше. Бо завжди отримують стандартні суми на "ліваруцію".

Чому отримують стандартні суми? Бо навіть Путін не витрачатиме більше – розуміє, що ці дрібні прохіндеї більшого не вартують і на більше все одно не напрацюють. Лише вкрадуть.

Читайте також: У всех нас теперь путь только один – на Голгофу

Чому чергова "ліворуція" від Гришина перетворюється на посміховисько? З тієї самої причини, з якої "Новоросія" від Пургіна перетворилася на "Лугандонію".
Які вожді, такі й результати.
Гришин "розводив на бабло" людей в Севастополі, збираючи кошти у фінансову піраміду, а Пургін те саме робив в Донецьку.

Тому і "революційні маси" навколо цих людей складаються з того самого елементу: напівп`яних люмпенів, тупих бабусь, що вижили з розуму, недотр…их тіток бальзаківського віку в мохерових беретах та купки дрібних авантюристів і кримінальників, яким все одно діватися нема куди.

Читайте також: Росіяни все одно не змінюються. Колишній генсек НАТО розповів про світову безпеку

Восени 1917 року приблизно з таким самим контингентом Троцькому і Леніну вдалося взяти владу. Але є суттєва відмінність: Троцький та Ленін все-таки МММ-щиками не були. Вони за гроші до перемоги не гризлися, вони гроші тирили вже коли захопили владу.

Вожді з досвідм МММ на здобуття влади не здатні. Максимум на те, аби "нацарювати сто рублів і втекти".

Павло ПРАВИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter