Юристом Глухівського управління освіти став судимий радник Терещенка

Радник Мішеля Терещенка та член виконавчого комітету Руслан Павленко відтепер працює юристом в управлінні освіти Глухівському міської ради. Про це стало відомо із відповіді на інформаційний запит сайту 0542.

В управлінні освіти підтвердили, що Павленко працює юрист-консультантом, отримує 2464 гривні зарплати, доплату та матеріальну допомогу.

Як відомо, під час виборів 2015 року Павленко працював юристом міської виборчої комісії. Після виборів увійшов до складу виконавчого комітету.

Місцеві ЗМІ повідомляли, що наприкінці 2016-го, радник Терещенка Павленко опинився у центрі скандалу. Під час корпоративу в нетверезому стані чіплявся до 22-річної дівчини, яка написала заяву до поліції про домагання. У результаті за дівчину заступився військовий. Поліція відкрила за цією справою кримінальне провадження.

Раніше, у 2010-му, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, збив на смерть на автомобілі "Шкода" підлітка. Відповідно до рішення суду сів до в'язниці на 5 років. Через два роки вийшов на волю. Мав виплатити родичам убитого по 80 тисяч гривень морального збитку, але виконавча служба не змогла знайти його за місцем прописки у Києві. У цей час Павленко вже був у Глухові і працював юристом в міській виборчій комісії, а потім – представляв інтереси Терещенка у суді.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter