ЖУРНАЛІСТ: У МЕНЕ ЗНОВУ ПОГАНА НОВИНА ДЛЯ ПОРОШЕНКА

У мене знову погана новина для Порошенка, Луценка, Грицака і нардепів ВР — агенти Кремля окопалися в самому серці ЄС, а саме, у Європарламенті

Вони втручаються у наші внутрішні справи і вчать, як нам жити.

Європарламентарі закликають українську владу не переслідувати антикорупційні установи і антикорупційних активістів, а навпаки надати їм автономію, простір і ресурси аби позбавити Україну від корупційної чуми…

Одне прошу, подайте цю вкрай неприємну інформацію Олегу Барні дуже делікатно і дозовано. Бо ж йому, бідоласі, дах після такої зради вщент порве.

У резолюції Європарламенту зокрема йдеться:
«…ми висловлюємо нашу глибоку стурбованість останніми подіями в галузі боротьби з корупцією, зокрема безпрецедентними нападами на антикорупційні установи (зокрема, Національне антикорупційне бюро — НАБУ), і звільнення керівника Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції.

Антикорупційні установи та активісти повинні не переслідуватись владою, а навпаки, повинні мати автономію, простір та ресурси, щоб ефективно працювати і, нарешті, позбавити країну від чуми корупції.

Аналогічним чином, судова система повинна бути вільною від будь-якого політичного втручання, а всі судові процедури повинні проводитись відповідно до міжнародних стандартів….».