Звичайний хлопець годує бездомних посеред Майдану. ФОТО

"А чи варто допомагати бездомним і малозабезпеченим? Дуже часто мені задають це питання. Навіщо, для чого, заради чого? Адже вони вибрали самі собі таку долю, вони просто не хочуть жити краще, вони п'янчуги і порушники порядку. Переконаний, що більшість людей помиляється", – пише на своїй сторінці у "Фейсбук" Роман Холодов.

"Цим людям настільки необхідно поїсти, що вони готові на морозі -10 стояти по декілька годин в черзі, щоб отримати свою гарячу порцію. В цих людей настільки різні життєві історіі, що ми не в праві їх судити. І за весь час, що ми з ними спілкуємось п'яних і неадекватних майже не було, якщо такі і з'являються, то вже на наступний раз вони приходять в нормальному стані, бо знають, що не отримають їжу. Іноді люди не обирають свою долю, в більшості випадків вони просто опиняються в безвиході, при повній відсутності підтримки і розуміння…

Ще одна важлива деталь, ці люди в деяких випадках мають набагато вищий рівень культури, ніж деякі. Жодного разу жоден з них не залишив валятися ні ложки ні стаканчика. Вони не лишають після себе сміття, на відміну від тих, хто приїжджає гуляти і навіть стаканчик з під кави важко донести до смітника", – пише Роман.

Хлопець закликає долучитися до доброї справ усіх охочих: "Також можете прийти до нас на Майдан, зустрічаємось о 19.30 біля вулиці Городецького всі дні крім середи і вихідних. Варіанти допомоги: кошти для закупівлі додаткової їжі, якісь солодощі, або якась інша їжа, яку ви зможете принести. До нас приходить в районі 100-120 чоловік, це немало, і допомога дуже потрібна".

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter