Звільнення окупованих територій Донбасу розпочнеться восени 2017 року

Процес звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків та російських військових повинен розпочатися восени 2017 року

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Він зазначив, що питання звільнення від російської окупації Криму та Донбасу необхідно відокремлювати одне від одного, адже, на його думку, для повернення анексованого півострова знадобиться набагато більше часу.

"Щодо повернення Донбасу, в мене є чітке враження, що ми будемо мати можливість приблизно восени, мабуть, розпочати реальний процес повернення цих територій. Скоріш за все – невійськовим способом, і я на це дуже сподіваюся", – наголосив Тука.

Читайте також: Буде комісія: Донеччина не встигає освоювати кошти, виділені на відбудову – Геращенко

За його словами, це станеться не тому, що Україна погодиться провести вибори на Донбасі, а через те, що Росія просто припинить економічну підтримку цих територій через тиск.

"За будь-якими розрахунками будь-яких експертів, якщо тільки припинеться економічна підтримка, навіть якщо залишити на вагах військову складову, то центральному уряду України знадобиться максимум три місяці, аби навести там лад", – пояснив Тука.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter