Действующий глава государства и кандидат в президенты Украины Петр Порошенко обратился к народу.

В видеообращении, опубликованном на его странице в Facebook, он попросил поддержать его на выборах, однако заявил, что примет любой выбор. Пишет Обозреватель.

«Дорогие украинцы! Обращаюсь к вам как президент накануне очень важного события, которое произойдет 21 апреля. Мы вместе прошли непростой путь и прежде всего упомяну о том, что не получилось, и чем я сам недоволен, и за что я искренне прошу прощения!» — начал президент.

Звернення Президента України

Дуже ризиковано експериментувати з посадою Президента та Верховного Головнокомандувача. Це ж не жарти. Ідеться про безпеку країни і про безпеку кожного з нас! В програмі мого опонента нема жодного слова про Євросоюз. Тож мене не дивує, що за нього агітує Москва від Жириновського та Зюганова до нашої еміграції на чолі з Азаровим, яка вже спакувала валізи для повернення в Україну. Як і група олігархів-втікачів, і план одного із них в разі перемоги Зеленського – повернути собі "Приватбанк". І як бачите, їм не терпиться, вони вже зараз почали реалізацію цього задуму. І подібна авантюра загрожує втратою грошей десяткам мільйонам клієнтів. А країні в цілому – дефолтом та економічною кризою. Тому Уряд і Нацбанк правильно роблять, що оскаржують це рішення. 5-річне президентство – це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді, якщо стало не смішно. І не фільм жахів, який легко зупинити. Коли прийдете на дільниці, не думайте про Порошенка чи Зеленського. Думайте про Україну, як її зберегти! Не дайте перетворити її на Малоросію!

Posted by Петро Порошенко on Thursday, April 18, 2019

«Больше всего беспокоит то, что не удалось завершить войну, потому что ключ от мира не в наших руках, и обидно, что миллионы людей живут в бедности, и мы еще не преодолели последствий кризис, который вызвала российская агрессия», — продолжил Порошенко.

Напомним, согласно последним рейтингам, во втором туре президентских выборов Владимир Зеленский получает абсолютное большинство голосов.