Вчора відбулося унікальне за своїм цинізмом засідання Верховної Ради України.

Томенко. Фото: скрин 1+1
Томенко. Фото: скрин 1+1

Точніше, з правової точки зору, відбулися збори 99 депутатів Верховної Ради, які не мали право ухвалювати жодного рішення.

Принагідно нагадаю, що депутати офіційно ще не перебувають на літніх канікулах, а за календарним планом у них - робота з виборцями.

Але я навіть не про питання правової легітимності вчорашнього засідання. Я про політичну брехню і цинізм.

Отож, по порядку.

Президент України ініціював позачергове засідання ВР для розгляду постанов від опозиції, які «заблокували» підписання законів у сфері судової реформи та оборонної промисловості. Вимогу Президента і свого політичного й духовного лідера підтримали…аж 76 із 243 депутатів із «Слуги народу».

Голова Верховної Ради, екс-голова президентської партії Разумков пішов у відпустку за сімейними обставинами на день засідання.

Лідери й представники партій Медведчука і Тимошенко, які заявили, що ухвалені Закони знищать судоустрій і оборонну галузь держави, зареєстрували свої постанови про неприйнятність і … не прийшли на засідання?!

Загалом на позачерговому засіданні, організація і проведення якого коштує кілька десятків мільйонів бюджетних гривень, жодна фракція чи група не забезпечила присутність бодай половини своїх депутатів!

Популярные новости сейчас

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Большой праздник Ивана Купала: что нельзя делать в этот день

Показать еще

Не здивуюся, що значна кількість депутатів, які отримали зарплату, виплату за депутатську діяльність та відпускні, вже «працюють на закордонних виборчих округах», а їх помічники в соціальних мережах продовжують розміщувати заяви і тексти своїх начальників про гарячу любов до українського народу.