Хто і з якою метою посилає бандитів-рекетирів та поліцейських «наїзжати» на підприємців столиці?

Коли люди не довіряють владі та правоохоронцям, вони шукають підтримки в інших місцях.

Наприклад, у преси. Нам на пошту прийшов лист від однієї з орендарок МАФу в звичайному київському підземному переході.

Історія яку вона розповіла здається неможливою в країні, що веде війну. Але ми живемо в такий час, коли неможливе стає можливим. В поганому сенсі слова.

Жінка-орендар зазнала зухвалого наїзду з боку людей, які вимагали у неї данину за «дах» впливового «авторитета» Миколи Щура. Можна подумати, що це якась історія з буремних 90-х, але таке воно наше сьогодення. Але це ще не найгірше. Групу рекетирів «підтримували» поліцейські з автоматами!

«Де таке взагалі можливе?! Все було, але щоб поліція відкрито підтримувала бандитів і разом з ними займалася рекетом, погрожуючи нам фізичною розправою! Такого ми і уявити собі не могли!» – обурення жінки можна зрозуміти.

Підприємці стверджують, що поліцейські, які супроводжували бандитів, не тільки здійснювали «охорону», але й власноруч погрожували їм гранатою, вимагаючи «бути лояльними» і «переписати» договір оренди на користь сторонньої фірми.

Фірма «Містер-Клин», на яку пропонують підприємцям перераховувати гроші, повністю відповідає своєму «цільовому» призначенню навіть в назві. «Клин клином вибивають», як кажуть в сусідній державі.

І «клин» від Щура повинен не тільки вибити у підприємців останню довіру до Держави. В умовах економічної кризи фейкових республік ОРДЛО, для останніх вкрай важливим є питання фінансування.

Ніхто з пристойних людей по своїй волі інвестувати в ці терористично-кримінальні землі, звісно, не буде. Тому перед представниками донецького кримінального клану, до якого належить і наш Містер ЩУР, кураторами з Москви поставлене питання збору коштів з «неподконтрольних» територій.

Парадоксальна ситуація. Йде війна, на фронті гинуть наші військові. А у столиці представник донецької мафії Микола Щур спокійно робить свої справи під дахом ФСБ.

Ім’я Миколи Щура з’явилось на шпальтах після зухвального побиття поліцейських в січні цього року прямо у відділку Оболонського відділення поліції. Чи було його за це покарано?

Та звісно ні, як і за інші злочини. Заміть кримінальної справи та п’яти років в`язниці, Щур отримав щиры вибачення від поліції. А тепер поліцейські ще й охороняють його священну тушку та їздять з ним «на дєло».

Впору починати говорити про повноцінний реванш «донецьких», навіть у поліції, де на ключові посади все частіше призначають представників їх клану (від райвідділків до начальника Київської поліції Князєва і Кріщенко).

Не пасе задніх і КМДА, де «донецькі» та «луганські» (а насправді, звісно ж, «московські» займають низку високих посад, від зама мера Кличко до начальників відділків і голів постійно діючих комісій Київради.

«Наїзд» на окремих підприємців в такому випадку вже не виглядає серією поодиноких випадків. «Щури» з кожним днем все глибше прогризають нашу економіку та суспільство в цілому.

А якщо правоохоронці не можуть та не хочуть боротись з агентами Москви, то може київській громаді пора взяти справу в свої руки? Тим більше, що досвід з Майдану вже є.