УКРАЇНЕЦЬ: ЯК ТАК СТАЛОСЯ, ЩО ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ МОГЛИ ПОТРАПИТИ В КРИВАВУ ПАСТКУ З ДЕСЯТКАМИ ЖЕРТВ?

Жовтневий палац — пастка для протестувальників

Бог милував, обійшлось без кровопролиття. Але слід сказати, що провокація була підготовлена професійно. Мало хто з присутніх зрозумів відразу — хто й чого закликав натовп іти до Жовтневого палацу?

По ходу з’ясувалось — Жовтневий палац мав би послужити, як і у 2013 році для революціонерів, Штабом визволення.

Проте ніхто не попередив лідерів сьогоднішнього віче, що у Жовтневому палаці сьогодні проводиться аж дві музичні вистави і ні про яку оренду площі в палаці не може бути й мови. Однак люди прийшли до палацу, де їх зустрів озброєний до зубів спецназ.

В хід пішли кийки, газ, шумові гранати. Дякувати Господу, що обійшлось без серйозних ушкоджень. Лідери ходи скомандували натовпу відійти від палацу і повели людей до ВР.

Однак сьогоднішній випадок для організаторів акцій має слугувати добрим уроком на майбутнє. Ворог не спить! Якби не миттєва реакція Міхеіла Саакашвілі — пролилася б немала кров і на майбутніх мирних акціях можна було б ставити масний хрест.

Тепер керівництво Руху нових сил, активісти повинні провести ретельне розслідування — як так сталося, що десятки тисяч людей сьогодні могли потрапити в криваву пастку з десятками жертв?

Сподіваюся, що дуже скоро ми знатимемо усі подробиці щодо спланованої провокації, іх авторів і виконавців. Не в загальному, а знатимемо конкретних дійових осіб.