Україна прийматиме цьогорічний чемпіонат Європи з боксу

Один з найбільших спортивних форумів світу, а саме Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків 2017, прийматиме місто Харків. Про це повідомляє прес-служба ФБУ.

У своєму зверненні до президента ФБУ Володимира Продивуса, президент Європейської Конфедерації Франко Фальчінеллі зазначив: «Я абсолютно впевнений в тому, що під Вашим керівництвом Федерація боксу України та організаційний комітет змагань забезпечать проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків на найвищому рівні та створить якісну платформу для кваліфікації європейських боксерів на Світову першість».

Читайте також: Футболіст "Халл Сіті" отримав перелом черепа в матчі з "Челсі". ВІДЕО

Континентальна першість з боксу серед чоловіків стане найбільшою та без перебільшення історичною боксерською подією, яка проходила в Україні. Раніше, нашій державі довіряли право на проведення Чемпіонату Світу з боксу серед юніорів, Кубку Європи серед чоловіків, Чемпіонату Європи серед жінок та Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

Читайте також: Мохаммед Алі за межами рингу. ФОТО

Відповідно до офіційного повідомлення Європейської Конфедерації боксу, Чемпіонат Європи серед чоловіків запланований на 14 – 26 червня 2017 року.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter