Воротар футбольного клубу “Динамо” закликав усіх переходити на українську мову. ВІДЕО

Для українських громадян цілком доречним було б прийняти рішення про перехід на українську мову спілкування. Як передає replyua.net, таку точку зору в інтерв'ю журналістам озвучив відомий воротар футбольного клубу «Динамо» та української національної збірної Олександр Шовковський. Спортсмен підкреслив, що українську мову він знає досить добре, хоча своєю рідною мовою він вважає російську, оскільки нею він розмовляв протягом усього життя. «Я дуже добре усвідомлюю, що у зв'язку з цим мені можуть поставити дуже багато мінусів», – зазначив Олександр Шовковський.

Читайте також: Закон про державну мову націлений у майбутнє – на молодь

«Нам усім потрібно поставити собі за мету – з часом розмовляти українською мовою. І це, у першу чергу, мають зробити представники нашого покоління. Навчання у всіх навчальних закладах повинно відбуватися українською мовою. У такому випадку на рідну мову перейдуть всі», – заявив голкіпер. При цьому, він зазнався, що поки що спілкування українською йому дається складно.

«Я думаю російською мовою, тому мені непросто розмовляти українською, хоча я і прикладаю великі зусилля, щоб це робити. Наприклад, зі своїми батьками я спілкуюся лише українською мовою», – розповів Шовковський.

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter