Як правильно зустріти Новий 2018 рік: прикмети і забобони

А ви знаєте, як правильно провести старий 2017-й рік і зустріти 2018-й, щоб він став світлим і безхмарним?

У святкову ніч потрібно звернутися увагу на деякі речі, за якими можна дізнатися майбутнє. А забобони підкажуть, як не зробити свою долю в новому році складнішою.

Прикмети на Новий рік 2018

Важливо знати, що їжу з новорічного столу не можна викидати – таким чином ви викинете з дому щастя. Краще все доїсти вже після свят.

Щоб наступного року не пройшло повз щастя, вдома повинна звучати гучна музика, прикраси повинні бути як всередині так і зовні, а на столі – мінімум дванадцять різних страв.

Кому виливаються з пляшки останні крапельки напоїв за новорічним столом, тому і буде таланити весь рік.

Якщо чхнути 31 грудня, то рік буде щасливим і в усьому буде таланити.

Якщо в святковий вечір до вас завітають гості, то ви весь рік будете з гостями.

Жінки, якщо ви під час Нового року випадково порвали нове плаття – це до пристрасного роману. Якщо новорічне вбрання забруднилося – це прогнозує грошову вигоду, але пліток ви не оберетеся.

Про фінанси

Перед Новим роком необхідно віддати всі борги, а інакше весь рік проведеш в бідності і нужді.

1 січня ви повинні попросити борг назад у всіх, кому зайняли, інакше своїх грошей назад ви не отримаєте.

Напередодні свята і 1 січня не варто позичати і давати кому-небудь у борг, інакше весь рік проведе в боргах. Якщо у вас щось просять, то краще подарувати це.

Коли підете в магазин напередодні Нового року всією сім’єю, обов’язково стежте за тим, яку здачу дали чоловікові і яку – дружині. Якщо чоловікові попалася непарна кількість монет, а жінці навпаки парна, то в такій сім’ї весь рік будуть водитися гроші, а бізнес обов’язково принесе хороший прибуток.

Коли годинник почне бити 24:00 в кишені необхідно задзвеніти монетами. Тоді рік буде багатим.

Розбита ялинкова іграшка – це до грошей.

Якщо 1 січня вам доведеться щось купувати, то варто випросити у продавця невелику знижку, хоча б в одну копійку. Тоді весь майбутній рік пройде без нужд.

Якщо ви володієте бізнесом, то першому покупцеві в новому році товар потрібно віддати дуже дешево – тоді буде фінансова удача.

Зустрічати Новий рік з порожніми кишенями – це дуже погана прикмета, тоді на весь рік бідність і нужда оселиться у вашому домі. Тому туди потрібно покласти хоча б копійку або гривню.

Прикмети про щасливий Новий рік

Якщо новорічна ялина в будинку опустила свої гілки, то готуйтеся до того, що в найближчому майбутньому у вас можуть виникнути серйозні проблеми. А якщо навпаки, то чекайте хороших новин.

Дуже погана прикмета – викинути ялинку з вікна, адже саме вона вбирає в себе позитивну енергетику, яка таким чином випаровується з дому.

Перед Новим роком вся сім’я повинна зробити генеральне прибирання, тому що чим більше задіяно членів сім’ї, тим більше позитивної енергетики ви залучите в свій будинок. А ось в самі свята нічого робити не можна, особливо затівати прання, інакше хтось може захворіти.

Потрібно викинути з дому весь битий посуд і ні в якому разі не ставити такий на стіл, так як він притягує негативну енергетику в будинок.

Щоб не знати потреби весь рік, напередодні свята купіть віник і перев’яжіть його червоною ниткою або стрічкою, після чого поставте на своє місце ручкою вниз.

Уважно подивіться навпроти кого ви сіли за стіл, якщо це представник протилежної статі, то в прийдешньому році у вас з цією людиною буде спільний інтерес або справа.

Якщо свято закінчилося десертом – рік буде вдалий і щасливий.

Прикмета для бізнесменів: першому покупцеві в новому році товар потрібно віддати дуже дешево – тоді буде фінансова удача.

Щасливого Нового року Вам!!!