Президент Петр Порошенко приехал вместе со своим кортежем на НСК «Олимпийский» в Киеве.

Как передает theБабель со ссылкой на источник в администрации президента, цель визита — встреча с командой «Игр непобежденных» (ветераны АТО).

При этом из-за приезда Порошенко по периметру стадиона были выставлены военнослужащие из Национальной гвардии. Трансляцию визита политика также опубликовали на его странице в Facebook.

Зустріч з учасниками український збірної Invictus Games

Надзвичайно приємно сьогодні відвідати тренування нашої команди Invictus Games. Можу з впевненістю сказати – наші герої в прекрасній спортивній формі. Ще раз переконався в тому, що ця команда нескорених демонструє як треба любити Україну, жити повноцінним життям. Згадую з приємністю наші зустрічі в Україні і Торонто, коли перша українська делегація блискуче виступила та прославила Україну. Дякую за те, що ми зберігаємо єдність, боремось за Україну. Ми її нікому не віддамо, нікому не дозволимо поставити на коліна та принизити. І точно спільними зусиллями будемо звільняти від окупанта, від агресора та повертати український суверенітет на кожний клаптик окупованої землі.

Posted by Петро Порошенко on Thursday, April 4, 2019