чемодан, вокзал, заробитчане
Таку думку висловив український політолог, співзасновник Українського інституту майбутнього політичний експерт Юрій Романенко, пише Politeka.net.

Побачене на вулицях Києва Юрій Романенко порівняв із літом 1918-го року.

«Дивився на людей у ​​кафешках, на ці дороги відремонтовані, у різних місцях міста був. І думаю, що це все нагадує 1918 рік, літо 1918 року, коли київська вся еліта в цих кафешках сиділа, справи свої вирішувала, ніщо не віщувало біди», - пояснив свої відчуття Романенко у розмові з Миколою Фельдманом та Пьотром Кульпою .

І тоді, наголосив Романенко, здавалося, що все налагодилося.

«Десь там гуркотіло далеко, у більшовицькій Росії вже громадянська війна починається, по селах десь Махно потихеньку ріже німців та австрійців, і представників влади, які приїжджали за податками, зерно збирали, але у Києві було добре. Великі мегаплани, пишуться якісь закони, створюється Академія наук…», - наголосив Романенко.

Київ, ремонт під час війни
За словами політолога, те, що відбувається тоді і зараз, можна назвати переломним моментом.

"Переломний момент", бо, на мою думку, ми до нього підійшли. Величезне перенапруження сил на фронті, всюди військові люди…", - каже Юрій Романенко.

Політолог також розповів, що українці почали активно продавати та здавати житло, та виїжджати:

«… Ті, хто має гроші - виїжджають. Збираються на «лижі», з дітьми виїжджають, продають квартири чи здають квартири, а самі їдуть».

Україна, Київ
Романенко підкреслив, що перебувати далі в «рожевих окулярах» неприпустимо і подібно до смерті.

«Ті, хто може впоратися, хто здатний заробляти гроші на глобальному ринку, освічені і так далі, вони дійсно якщо у них опустяться руки, цю країну покинуть. І тут залишаться старі та залишки мафії», - упевнений Романенко.

Після цього наголосив політолог, катастрофа буде неминуча.