Відомий український журналіст редактор порталу “Хвиля” заявив, що українці мають пережити дуже важку зиму. Це з обстрілами Росії енергетичної інфраструктури. Ще одна причина – погана підготовка до зими. Коли час було витрачено, щоб перекладати «бруківку та асфальт». Пише Politeka.

А якщо не пощастить і тиждень буде мінус двадцять? А якщо буде мінус двадцять і прильоти ракет? Чому населення має страждати через те, що ви не спроможні організувати елементарні процеси чи жадібні настільки, що потрошитимете Україну навіть стоячи на краю біля гробової дошки?”, - написав Романенко.

За його словами, Міністерство енергетики "нарешті прокинулося" у вересні місяці і заявило про те, що через очікувані атаки росіян на нашу енергосистему, ми повинні збільшувати видобуток вугілля для того, щоб уникнути відключень світла взимку.

Виникає багато питань, чому цим вирішили зайнятися саме зараз, коли до старту опалювального сезону залишається трохи більше місяця, аніж профільне відомство займалося весь цей час.

Журналіст зазначає про те, що чиновники явно планують відновлювати енергосистему "як Бог дасть", а всі проблеми та проблеми, які з цим будуть пов'язані, переводити на ракетні обстріли.

"За півтора місяці до опалювального сезону і через півтора роки війни за щучим наказом, за моїм бажанням видобуток вугілля вирости раз-два! Минулої зими ми так впоралися, що дасть Бог і цій впораємося, а якщо не впораємося, то скажемо, що це все агресор та прокляті соціології”, - пише Романенко у себе в телеграм-каналі.