Арестович вважає, що, спостерігаючи за діями російської федерації, ми можемо цілком вибудувати собі просту робочу гіпотезу, що подумки вони готові віддати нам Херсон та Запоріжжя. Пише Politeka.

“У мене є сигнал, на який я хотів би звернути увагу. Вони будують залізничну дорогу: мости, які повинні з’єднати Волноваху, Розівку, Маріуполь. Тобто кордон Запорізької та Донецької області з територією росії. Для мене це ознака того, що вони готові віддати Херсонщину та Запоріжчину".

Ще однією причиною, чому росія вже скоро схаменеться й поверне не своє, Арестович вважає замовчування інформації про нещодавній концерт на честь приєднання цих двох регіонів.

"Тепер варто додати те, що офіційний концерт з приводу приєднання цих регіонів ніяк не був відзначений інформаційно, він був замовчаний. Це наштовхує нас на просту гіпотезу про їхню готовність повернути ці області нам”.

За словами колишнього радника президента, в путіна може бути маса пояснень цій ситуації. Для нього не буде складно вигадати чергову байку про те, навіщо вони приєднали області України собі, а потім від них відмовляються.

“Вони скажуть, що приєднали Запоріжжя та Херсон до свого складу, бо демілітаризували, звільняли їх від “українських бандитів”, які “хотіли напасти на Крим чи Енергодар”. Що зробили це, щоб бандерівці озвіріли. Знищували цих бандерівців, стримували довгий час, а потім домовилися разом із Заходом нав’язати Україні правильну повістку і дали людям можливість проголосувати. Люди демократично вибрали Україну, то що ж вони тепер вдіють, коли люди зробили свій вибір?, - каже екс-радник.