Минулоріч відбулося гучне звільнення Президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра. Того, який під час повномасштабного вторгнення підкорював Еверест та за час управління компанією зумів придбати вілу на Лазуровому узбережжі за 20 млн євро.

Кушнір очолив Київміськбуд у 2012 році, саме в розпал правління Януковича.

На початку 2023 року компанії довелося зупинити роботу на своїх майданчиках. Усе вперлося в дефіцит коштів, тих самих, які роками заробляли всі, хто опинився навколо Київміськбуду, але не сама компанія.

Кушніра з посади відсторонили. Кличко заявив про проведення великого аудиту діяльності підприємства, його закінчили в грудні 2023 року. І нічого не знайшли. Не звернули увагу на божевільні статки родини.

Як зараз ідуть справи в родини Кушніра?
Син Ілля - депутат Київради від партії Кличка. У січні його інвестиційний фонд викупив частку компаній, що управляє мережею міні-маркетів у Києві. На самому фонді закамульовані 69 квартир в різних ЖК Києва та Одеси. Загальна вартість - 230.000.000 млн грн.

Оксана - дружина. Дві її українські структури на кінці 2023 на початку 2024 року придбали частки в компаніях, які займаються виробництвом олії. У неї теж безліч нерухомості: на одному з її українських інвестиційних фондів зараз висить 160 обʼєктів. Практично всі це паркомісця та комерційна нерухомість у ЖК «Manhattan City» в центрі Києва. До зведення якого долучався Київміськбуд.

Дарʼя - донька. Закінчила університет в Лондоні. У жовтні 2023 року стала співвласницею місцевої будівельної компанії. Зайшла в британську фірму не на пряму, а через нещодавню створену кіпрську структура, сума її внеску при реєстрації - 457 тисяч євро.

9 лютого «новим» очільником Київміськбуду став - Василь Олійник.

Решта команди Кушніра, низка віцепрезидентів лишилася на своїх місцях. Останні 6 років Олійник працював в компаніях «Спецбуд-моноліт» та «Моноліт будсервіс, які виконували генпідрядні роботи на київських обʼєктах.

Мікрорайон Варшавський, ЖК «Ліпінка» та «Seven» - девелопером є одна і та сама людина «Stolitsa Group» Влада Молчанова. Вочевидь Олійник з її орбіти. Позаочі бізнесмени називають його менеджером Влади, яка має дуже хороші стосунки з Кличком, спонсор партії «Батьківщина», партнерка «Київміськбуд».

Донька Кушніра стала співвласницею саме компанії Влади. Ця компанія «Alliance 1903 LTD» зареєстрована після початку вторгнення, листопад 2022 року.

Ось такі схеми бізнесмена та його оточення, божевільні статки попри війну українського народу проти російського імпералізму. Тому не змінилося нічого, «Київміськбуд» після звільнення Кушніра все одно в його руках.

Розслідування від Bihus.Info про Ігора Кушніра (https://www.youtube.com/watch?v=kwER9hC8o2o) та що там коїться наразі. (https://www.youtube.com/watch?v=BTaSD2LfY6w&pp=ygUg0ZbQs9C-0YAg0LrRg9GI0L3RltGAINCx0ZbQs9GD0YE%3D)