Нині головне завдання для більшості виробників полягає у пошуку нових джерел фінансування на тлі зменшення обсягів банківського кредитування. Реагуючи на такі запити ринку, Програма USAID АГРО ініціювала проєкти, що покликані розширити доступ агровиробників до фінансування. Пише Знай.юа.

Завдяки підтримці Програми USAID АГРО, Фінансова компанія Activitis розробляє WEAGRO – перший в Україні спеціалізований онлайн-сервіс для аграрного бізнесу, який працюватиме за принципом розстрочки, та відтермінування платежів. Це наддасть можливість аграріям купувати товари й послуги зараз, а платити за них пізніше. Сервіс запропонує зручний і швидкий спосіб придбання без потреби в заставі, поручителях, стосах документів та тривалих процедурах оформлення.

Рішення про розстрочку ухвалюватиметься протягом 30-ти хвилин, а оплата за договором здійснюватиметься протягом 2-х годин.

Функціонал WEAGRO передбачатиме можливість в онлайн-режимі подати заявку на отримання розстрочки, укласти договір, а також комунікувати між усіма учасниками в одному чаті: заявником-агровиробником, постачальником та фінансовою компанією.

Запуск платформи запланований на травень-червень 2024 року.