Голова наглядової ради Альфа-Банку Роман Шпек написав пост на захист Нацбанку, і розкритикував рішення Банківського комітету ВР, який дав вкрай незадовільну оцінку Нацбанку, його політику і правлінню. Свою реакцію на цю подію опублікував Телеграм-канал Dubinsky.pro. 

"З великою повагою ставлюся до Roman Shpek, але не вважаю можливим пропустити "повз вуха" подібні спроби відбілити непрофесійне керівництво Нацбанку. Пан Шпек захищає Нацбанк і його корумповану верхівку тому, що Альпи-Банк де він працює — є одним з ключових учасників однієї з схем розкрадання бюджетних коштів за допомогою НБУ.", - написав Дубинський.

У дописі йдеться також про те, що 2 червня банк Шпека отримав від НБУ рефінансування 1,355 млрд гривень на 5 років під 6% річних. Дубинський називає це "відмінною схемою заробітку". 

"Наприклад, 12 червня банк Шпека отримав від НБУ рефінансування 1,355 млрд гривень на 5 років під 6% річних. А тепер ось вам схема: купуєш ОВДП з купоном 11-12%, закладаєш в НБУ, і отримуєш рефінанс під 6%. Відмінна схема заробітку. Можна Нацбанк все життя захищати", - йдеться у повідомлені. 

Вирішив долучити і свій голос до коментування рішення комітету Верховної Ради України з питань Фінансів, податкової і...

Posted by Roman Shpek on Thursday, June 18, 2020