Пенсійний фонд України показав, у кого після індексації пенсії зростуть більше за всіх

В Пенсійному фонді повідомили про завершення процедури індексації виплат. Її проводять щороку у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, а також враховують рівень інфляції. В інфографіці показано, як же зміняться розміри виплат у пенсіонерів.

Гроші. Фото: скріншот YouTube-відео
Гроші. Фото: скріншот YouTube-відео

Вказано, що перерахунок проведений для 9,76 млн пенсіонерів, з яких 7,91 млн осіб отримають підвищення.

До цього в Міністерстві соціальної політики України повідомляли, що середній розмір підвищення складатиме приблизно 308 грн.

Мінімальний розмір підвищення становить 100 грн. Також вказується, що тим особам, котрі отримують виплати згідно з досягненням пенсійного віку та мають страховий стаж також отримають доплату, такі громадяни не можуть отримувати менше, ніж 2200 грн.

Згідно даним інфографіки, саме на 100 грн більше буде отримувати 46,3% з усієї кількості.

Від 100 до 400 грн підвищиться пенсія у 31,8%, від 400 до 500 грн отримають лише 7,6%.

Лише у 7% виросте пенсія від 500 до 700 грн, до 1000 грн отримає лише 4%, понад 1000 грн. - 3,3%.

Виходить, що більшість пенсіонерів можуть розраховувати на невеликі надбавки, при цьому у майже 50% лише отримають 100 грн. Звичайно, ця сума в порівнянні з нинішніми цінами на продукти та тарифами на комунальні послуги занадто мала.

Однак, в Пенсійному фонду вже давно існують проблеми з недостатньою кількістю коштів, які щоразу покриваються з державного бюджету. Тому міністри й виправдовуються, що суми надбавок такі малі.

Варто відзначити, що у вівторок після святкових вихідних Пенсійний фонд продовжив фінансування пенсій і витратив ще 2,4 млрд грн. Всього вже пенсіонерам було профінансовано виплаті на суму в 14,6 млрд грн. Отже, частина пенсіонерів вже отримали підвищенні виплати.

Підвищення пенсій. Фото: ПФУ

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що стало відомо, кому з українців пощастить вийти на пенсію в 60 років. Які вимоги до стажу почнуть діяти вже зовсім скоро.

Популярные новости сейчас

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Сильные порывы ветра и пронзающий холод: 6 октября погода подпортит украинцам настроение, прогноз Диденко

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Показать еще

Також ми писали, що в грудні 2021 року пенсії знов підвищать, хто може отримати 570 грн.

Нагадуємо, що Володимир Зеленський ввів електронні трудові книжки, що вони змінять для українців і що буде з чинним трудовим стажем громадян.