Леся Нікітюк разом з родиною вилетіла з України

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк регулярно ділиться з прихильниками новими фотографіями в соціальних мережах. На цей раз зірка телебачення виклала в Instagram знімки з аеропорту. Як виявилося, Леся летить в Туреччину разом зі своєю родиною.

Леся Нікітюк. Фото: YouTube, скрін
Леся Нікітюк. Фото: YouTube, скрін

На фотографії, яку опублікувала Леся в соціальній мережі можна побачити, що позує вона вже біля літака. В Stories Нікітюк також зазначала своє місцезнаходження – аеропорт «Бориспіль». На рейс Леся Нікітюк відправилася в стильному білому костюмі. Свій образ вона доповнила яскравими сонцезахисними окулярами. В дописі Леся пояснила, чому вона летить до Туреччини.

За словами Нікітюк, раз на рік вона летить до Стамбулу, щоб там відвідати клініку. Телеведуча зазначила, там вона проходить обстеження організму. Разом з Лесею завжди відправляються і члени її родини. За словами Нікітюк, з нею летять не всі родичі, а лише ті, хто дуже добре себе поводив весь рік, жартує зірка телебачення. Крім того, Леся запропонувала прихильникам залишати питання в коментарях, щоб вона згодом змогла відповісти на них.

Леся Нікітюк. Фото: Instagram

Варто зазначити, що питання були якраз щодо медичного обстеження. В коментарях прихильники Лесі писали, що не розуміють, невже таке обстеження не можна зробити в Києві, чи взагалі в Україні. Інші підписники української телеведучої вирішили взагалі не ставити питань, а просто зайвий раз написали Лесі Нікітюк про те, що вони дуже люблять її. Можливо, вже тоді, коли Леся долетить до Туреччини, вона розповість прихильникам, чому для обстеження обрала саме стамбульську клініку.

Коментарі прихильників

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що відома телеведуча Леся Нікітюк показала свій ранок після 8 березня. На всіх кадрах в її руці можна помітити бокал з вином.

Також повідомлялося, що відома телеведуча Леся Нікітюк показала підписникам знімок зі своєю мамою. Жінки дійсно схожі одна на одну.

Крім того, Леся Нікітюк здивувала прихильників новою фотографією в соціальній мережі. Перед камерою ведуча демонструвала струнку фігуру в темному боді. Важко відірвати погляд.