Ведуча ТСН показала, як виглядають мобільні шпиталі зсередини

В Україні продовжується карантин через спалах коронавірусної інфекції, а в деяких регіонах місця в лікарнях пацієнтами з цією хворобою займаються надто швидко. Через це в уряді вирішили відкривати мобільні шпиталі. Один з перших показала Лідія Таран, ведуча ТСН, на своїй сторінці в соціальній мережі.

Лідія Таран. Фото: YouTube, скрін
Лідія Таран. Фото: YouTube, скрін

Як зазначила Лідія Таран, вона відвідала мобільний шпиталь для хворих на коронавірус в місті Богородчани (Івано-Франківська область). Наразі це єдине додаткове місце для пацієнтів з COVID-19 такого типу. Журналістка закликала людей пам'ятати про правила карантину і не порушувати їх, щоб такий шпиталь залишився єдиним в своєму роді, і щоб не хворіло багато людей. Цей медичний пункт Таран назвала "місцем, якого б краще не було".

На момент, коли знімали ці кадри, розповіла Лідія Таран, залишалася приблизно година до того, як туди привезли б перших пацієнтів. Перевозять хворих на коронавірус туди, бо більше просто нікуди. Варто зазначити, що свій репортаж Лідія Таран вела з "червоної" зони карантину. В цю зону потрапляють ті регіони, де значно зростає кількість хворих на коронавірус, а також залишається все менше і менше місць в лікарнях.

Крім того, журналістка додала фотографію, на котрій разом з нею можна побачити лікаря в спеціальному костюмі. За словами Лідії Таран, з нею позує Віра Рєдькіна, яка є керівницею цього мобільного шпиталю, який можна побачити на кадрах ведучої ТСН.

"Лікарі - надзвичайні люди. Рівень - Бог зараз, бережіть їх!", - пише журналістка Телевізійної служби новин в соціальній мережі.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в Україні чимало громадян втратили роботу через карантин на фоні спалаху коронавірусної інфекції. Стало відомо, на яку матеріальну допомогу можна розраховувати від держави.

Також повідомлялося, що з 8 березня Івано-Франківська область потрапила в "червону зону" карантину. Стало відомо, чи будуть тепер там ходити потяги. З'явилася важлива інформація.

Крім того, через карантин на фоні спалаху коронавірусної інфекції в Україні змінили обмеження. Стало відомо, які діють нові правила.