Українцям розповіли, як можна підзаробити під час карантину

Під час карантину мільйони українців стикнулися з фінансовими труднощами. Нерідко співробітників відправляють у відпустку за свій рахунок, а також просто звільняють, бо на фоні обмежень чимало компаній не можуть продовжувати працювати у звичному режимі. Однак є громадяни, які знайшли вихід з ситуації, передає інформаційний портал Сьогодні.

Карантин в Україні. Фото: YouTube, скрін
Карантин в Україні. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що у медиків під час карантину обов'язків стало ще більше. Однак не всіх влаштовує заробітна плата. Так, медична сестра Ірина з Тернопільської області розповіла, що її подруга поїхала до Німеччини, а тепер, можливо, залишиться там. Зазначається, що одна з причин - зарплатня тут, в Україні, для таких спеціалістів приблизно в розмірі 3 600 гривень.

Анастасія з Сумської області працює вчителем в центрі дошкільної освіти. Проте в неї є підробітка: жінка робить прикраси власноруч. Під час карантину такий бізнес дуже допомагає, зізнається жінка. Тим паче, що ця підробітка плюсується до основної зарплатні.

Київлянка Ольга під час карантину втратила роботу. Працювала жінка в сфері розваг, однак, звичайно, під час пандемії такі компанії стикаються з труднощами. Однак Ольга знайшла собі роботу: жінка зізналася, що давно любила одяг та його створення, тож вона вирішила шити одяг. Наразі в Ольги вже є власний інтернет-магазин.

Цікаво, що на індивідуальні послуги попит під час карантину став вищим. Крім того, можна допомогти своєму бізнесу підтримкою онлайн: наприклад, відкрити онлайн-магазин, окрім звичайного. Більше того, чимало фрілансерів тримаються на плаву: це можуть бути навіть парикмахери.

Нагадаємо,раніше портал Стіна писав про те, що в Міністерстві соціальної політики розповіли подробиці пенсійної реформи. Стало відомо, що х себе представляє накопичувальна система виплат.

Також повідомлялося, що в Україні вже активно йде вакцинація. Стало відомо, як правильно записатися на щеплення.

Крім того, в Раді національної безпеки та оборони України прокоментували ситуацію з пандемією. Стало відомо, чи є вірогідність введення локдауну.