Як повідомляє Центр інформації УПЦ, 35 паломників за чотири дні подолають на велосипедах 450 кілометрів зі столиці - до святої обителі на Тернопільщині.

Віряни УПЦ розпочали 450-кілометрове паломництво

У дорогу велопаломників благословив керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Все, що людина робить, вона робить в ім’я Господнє. Є добрий намір бути у святинь Православної Церкви для того, щоб помолитись. І цю дорогу на велосипеді пройти з молитвою за свою родину, за себе, свою Батьківщину, за мир, щоб в нашій державі було благополуччя, спокій, щоб ми відійшли від цієї конфронтації, яка є у нашому суспільстві і щоб наша країна розквітала. Для кожного з віруючих людей, особливо в цей пасхальний період, важливо показувати свою віру не тільки словами, але і вчинками. Віруючі Української Православної Церкви завжди виражають себе в мирній праці на благо нашої Батьківщини. Бажаю вам сил, міцних м’язів, щоб вони не боліли. Терпіння - важлива якість людського життя. Божої допомоги! Помоліться за нас всіх, за нашу Церкву і за Предстоятеля Блаженнійшого митрополита Онуфрія, і за всіх людей, які не мають можливості побувати в Почаївській лаврі», - підкреслив в напутньому слові до паломників митрополит Антоній.

За чотири дні паломники проїдуть Житомир, Корець, Дубно, Кременець, зупиняючись в монастирях і храмах УПЦ, щоб помолитись та вклонитись святиням.

Віряни УПЦ розпочали 450-кілометрове паломництво

Як зазначив організатор паломництва - настоятель столичного храму преподобного Феодора Освяченого протоієрей Петро Семащук, головна мета поїздки: прославити Христа та зробити людей щасливими.

За його словами, допомагає віруючим в подоланні значних відстаней «тренування, гарна фізична форма, сила духу і гарна компанія».

«Під час паломництва бувають різні ситуації і дуже приємно бачити, як люди підтримують один одного: забувають про себе і бачать поруч ближнього», - додав протоієрей Петро Семащук.

Віряни УПЦ розпочали 450-кілометрове паломництво

Паломниця найповажнішого віку - 65-річна пані Ніна з міста Корець, звершує велосипедний хресний хід вже вчетверте.

«В 2016 та 2018 році я їздила на Почаїв, а минулого року в Святогірську лавру», - каже пані Ніна.

На питання, що допомагає їй долати величезні відстані, пані Ніна без роздумів відповідає: «Молитва! Сіла і поїхала: Господу помолилась і тільки по милості Господа Бога все долаю», - підкреслює паломниця.

Популярные новости сейчас

Умопомрачительный рестайлинг "Запорожца": умелец сделал из старого ЗАЗ-965 настоящее произведение искусства

Полиция усилила "охоту" за украинцами без масок в общественных местах: названа сумма штрафа

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Показать еще

Ще один велопаломник - отець Миколай Беденко - з Кривого Рогу.

На його думку такий незвичний вид паломництва є дуже важливим.

«У такий спосіб ми підтримуємо ідею, що паломництво це не лише відвідування святих місць, це ще і праця, зусилля, які ми прикладаємо, щоб дістатися святого місця. Це дуже цікаво і корисно для душі і для тіла», - розповів отець Миколай Беденко.

За планом велопаломники прибудуть до Почаїва 4 червня.