У нашій країні будуть виплачувати соціальну допомогу тільки готівкою

Про те, що з травня цього року в Україні закінчився період монетизації субсидій, що стартував ще два роки тому, і Міністерство соціальної політики докладно пояснило, яким чином діятиме оновлений алгоритм нарахування та призначення держдопомоги, передбаченої для оплати житлово-комунальних послуг, яку потребує окрема категорія населення, інформує видання "Факти".

Субсидии-2021. Фото: скриншот YouTube-видео.
Субсидии-2021. Фото: скриншот YouTube-видео.

Зокрема, "готівка" ще в минулому опалювальному сезоні прямувала 95 відсоткам одержувачів субсидій, при цьому, 5 відсотків (160 тисяч домоволодінь) користувалися безготівковою формою розрахунку, під керуванням і контролем державного "Ощадбанку". Основною відмінністю в оновлених правилах при призначенні державної допомоги, стало повне завершення тривалої процедури монетизації субсидій. Після того, як перехід на суто готівкову форму отримання соцдопомоги для оплати послуг ЖКГ повністю завершиться, субсідіанти зможуть самостійно розпоряджатися залишками своїх фінансових коштів, зекономлених після оплати всіх "платіжок", без довгого очікування завершення опалювального сезону.

Субсидии. Фото: скриншот YouTube
Субсидии. Фото: скриншот YouTube

Крім цього, в соціальному відомстві переконують, що всі хто отримував в минулому опалювальному сезоні держдопомогу в безготівковій формі, зможуть розраховувати на перерахування відповідних коштів до кінця поточного року. Втім, тим громадянам, які мають рахунок в "Ощадбанку", гроші повинні надійти вже в червні цього року, але інші субсідіанти зобов'язані відкрити рахунок в цій фінансовій установі, щоб і вони отримали ті залишки коштів, що були зекономлені в період зимового сезону.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, що в нашій країні збільшать розмір прожиткового мінімуму, але це мало на що вплине у сфері економіки.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Німеччина пропонує українським "заробітчанам" більш високу винагороду за працю, ніж популярна Польща.

А до цього ми писали про те, що народні депутати зареєстрували законопроєкт, який передбачає перерахунок виплат пенсіонерів.