Сенс життя християн лежить у лікуванні сердець ближніх.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви

https://www.facebook.com/church.information.center/

з посиланням на kp.ua,

https://kp.ua/life/697117-kak-ne-dat-pohybnut-druhym

про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Коли відбувається зустріч людини з Богом, життя повністю змінюється. Руйнуються старі установки і принципи. Вибудовується абсолютно інша система ціннісних координат, відкривається зовсім інший світ, невидимий досі.

Природним рухом душі після такої зміни є бажання поділитися з іншими своїм досвідом пізнання Бога, відкриття Його існування, відчуття, що Він є насправді, тут, поруч, живий і люблячий нас», - зазначив митрополит Антоній.

Він порівняв життя людини, яка пізнала Христа і яка палає вірою в Бога, з апостольською проповіддю.

«Апостоли йшли саме з такими гарячими серцями, з полум'ям в душі до людей для того, щоб розповісти в першу чергу про своє особисте диво - зустрічі з Христом, про Його Дух, про неймовірний духовний окрилений і душевний підйом, про красу, що відкрилася навколо. І цей досвід спілкування з Богом, палаюча любов до Нього набагато переконливіше і цінніше, ніж тисячі сухих схоластичних богословських трактатів про Бога», - підкреслив владика.

Митрополит Антоній нагадав, в чому полягає місія Церкви.

Популярные новости сейчас

Водолеи – это именно тот день, Львы – пора меняться, Раки – научитесь филонить: гороскоп на 5 июля 2022 года

Водители не сдерживают слез радости: цены на бензин и дизель серьезно снизились

Конец войны в Украине: в ГУР назвали конкретную дату, но сначала нужно пройти август

"Украина ничего не отдает", – важное обращение президента Украины Зеленского

Показать еще

«У збереженні і передачі світу безцінних прикладів таких «особистих зустрічей» і полягає місія Церкви. Все Святе Письмо складається з подібних ілюстрацій і свідоцтв, всі церковні служби, молитви і співи розповідають нам про пережиту людиною зустрічі з Богом, всі вони по суті є Піснею пісней або найвищої піснею людської душі», - сказав керуючий справами УПЦ.

Він розповів про головну відмінність християн.

«Місіонерство і життя у Христі - це не тільки свідчення про Бога. Сенс життя християн лежить у лікуванні сердець ближніх. Християнам дана можливість вийти з темряви і мороку до Світла, радості, надії. І буде не по-людськи, жорстоко, егоїстично не допомогти іншим пізнати Бога, побачити Його світло... Християни - це нормальні люди, які не зраджують, не обмовляють, не обманюють, принаймі, намагаються з усіх сил так поступати. Але головна їхня відмінність - приналежність до Бога. Їхнє життя - в Божих руках. Тільки Йому вони довіряють свою душу і свою долю і всіма своїми діями керують виходячи з волі свого Бога», - підсумував владика.